DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE OD 3000,- Kč vč.DPH

Doprava ČR

Dopravu volíte v průběhu zadávání objednávky.

Novinka:  Nabízíme další způsob přepravy zboží a to se společností PPL.

PPL

1. ČR - poštovné (plat předem)…Kč 95,- vč. DPH

               - poštovné (dobírka)…Kč 120,- vč. DPH

2. Slovensko – poštovné (plat předem) …Kč 195,- vč. DPH … EUR 7,70

                       - poštovné (dobírka) ………Kč 265,- vč. DPH … EUR 10,40

Česká pošta

Cena: 100,- Kč vč.DPH/1 karton (do 15 kg) při platbě předem
Cena: 130,- Kč vč.DPH/1 karton (do 15 kg) při dobírce
při objednávce nad 3.000,- Kč zdarma

Standardním a nejčasteji využívaným způsobem dopravy je služba obchodní balík (nově balík do ruky) poskytovaná Českou poštou. Jedná se o nejrychlejší z nabízených služeb, v téměř 100 % případů jsou tyto balíky doručeny v následující pracovní den po expedování zásilky. Pošta adresáta informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách nabízí volbu  odpoledního doručování. Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uskladněn po dobu 7 dnů. V případě, že v této lhůtě balíček nevyzvednete, vrátí se zpět.

 

Osobní převzetí

Cena: zdarma

Zboží si také můžete osobně převzít v recepci sídle naší společnosti na adrese: V Aleji 33 Jablonec nad Nisou. Až budeme mít zboží připravené pro předání, budeme Vás informovat e-mailem, nebo telefonicky. Zboží si můžete vyzvednou v pracovní dny v čase 7-15:30h, popřípadě v jiném čase po telefonické domluvě na tel. čísle 483 368 854

Slovenská republika     

Cena: 10,- € DPH/1 karton (do 15 kg) při platbě předem,

Objednané zboží zasíláme na Slovensko prostřednictvím expresní balíkové služby společností GEIS PARCEL CZ s.r.o. s doručením přímo odběrateli. Jedná se o nejrychlejší z nabízených služeb, v téměř 100 % případů jsou tyto balíky doručeny 2-3 pracovní dny po expedování zásilky. Společnost adresáta informujeme o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. U objednávek ze Slovenska požadujeme platbu předem.